www.lumikko.com
Lumikko
Generalny przedstawiciel Lumikko na Polskę:
Lumikko Polska
ul.Koszykowa 60/62
00-667 Warszawa
tel./fax: 502274300
e-mail: biuro@lumikko.pl
e-mail: sprzedaż@lumikko.pl
Lumikko
Strona główna O firmie Produkty Fotki Download Serwisy
Firma - Lumikko
Lumikko Oy jest firmą prosperującą w branży chłodniczej od ponad 30 lat. Podczas tego okresu LUMIKKO stawał się dobrze znanym znakiem towarowym.
Już ponad 8000 tysięcy produktów LUMIKKO znalazło zbyt zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.
Produkty firmy LUMIKKO stanowią około 60% rynku fińskiego.
.:więcej  

Flaga - Finlandia
www.lumikko.com
Produkty:.
Lumikko 300D
Agregat Lumikko 300DAgregaty Lumikko 300 D przeznaczone są do zastosowania w dużych jednostkach transportu drogowego. Lumikko 300 D został zaprojektowany specjalnie do przyczep i naczep jak również dla jednoczesnego transportu ładunków o różnych temperaturach schładzania. Lumikko 300 D jest agregatem o gabarytach umożliwiających idealne dopasowanie między ciągnik a naczepę nawet przy normalnym położeniu sworznia. Głłębokość tego agregatu wynosząca zaledwie 465 mm, umożliwia transport pełno wymiarowej naczepy. Dzięku umieszczeniu parownika na zewnątrz, cała objętość komory chłodniczej dostępna jest dla ładunku. Konstrukcja agregatu wykonana jest ze stalowej ocynkowanej rury a obudowa z tworzywa HDPE.

» więcej

Opti Temp III
Termograf Opti Temp 3Nowej generacji przyrząd rejestrujący temperaturę opcją GSM/GPS, DECT lub IRDA oferują przyrządy do przenoszenia wyników z samochodu ciężarowego lub przyczepy do biura.
OptiTemp III przyrządy rejestrujące, są zdolne do czytania temperatur od 1 do 4 czujników pomiarowych i zapamiętują max. 4 stany. Również cztery różne alarmy mogą być przydzielone zależnie od temperatury ładunku. Z wszystkich czterech czujników(sensorów) przy pomiarze co 15 minut rejestrator zachowuje w pamięci na okres jednego roku.
OptiTemp III jest zaopatrzony w szybką, cieplną drukarkę, którą można używać do drukowania graficznych i liczbowych raportów.

» więcej

Lumikko 15D Plus
Agregat Lumikko 15D PlusAgregat chłodniczy Lumikko 15D, napędzany silnikiem diesel'a zaprojektowany został dla smochodów dostawczych. Znakomicie sprawdza się w trudnych warunkach klimatycznych. Charakteryzuje się estetycznym wyglądem obudowy, wykonanej z tworzywa ABS. Agregat Lumikko 15 D Plus sterowany jest automatycznie przez termostat dla trybu chłodzenia lub grzania a prawidłowość jego pracy może być kontrolowana z kabiny kierowcy. W agregacie zastosowano ekologiczny czynnik chłodzący - R404a. Dostępne jest wyposażenie dodatkowe, umożliwiające napęd elektryczny.

» więcej

Lumikko 22
Agregat Lumikko 22Lumikko 22 zaprojektowany został z przeznaczeniem do małych jednostek transportu drogowego i samochodów dostawczych. Może być wykorzystany do chłodzenia, zamrażania lub podgrzewania przewożonej żywności w czasie jazdy samochodu. Sprężarka napędzana jest przez silnik samochodu. Agregat umożliwia przy zastosowaniu dodatkowego wyposażenia usyskanie ok. 4 kW mocy grzewczej za pośrednictwem układu chłodzenia silnika samochodu. Lumikko 22 może być wyposażony dodatkowo w instalację elektryczną umożliwiającą zasilanie zewnętrzne 230V w czasie postou (np. w nocy), pozwalające na automatyczne mrożenie, chłodzenie lub grzanie.

» więcej

Lumikko 45D
Agregat Lumikko 45DAgregat Lumikko 45 zaprojektowany został z przeznaczeniem dla średniej wielkości jednostek transportu drogowego i przydatny jest do większości samochodów ciężarowych. Wyprodukowany w Finlandii agregat Lumikko 45 zaprojektowany został z myślą o trudnych warunkach klimatycznych Skandynawii. W całości montowany jest na zewnątrz pojazdu umożliwiając pełne wykorzystanie przestrzeni przeznaczonej dla transportowanego towaru. Lumikko 45 napędzany jest za pomocą 3-cylindrowego, cichobieżnego silnika diesel'a przy zastosowaniu ekologicznego czynnika chłodniczego R-404A.

» więcej

Lumikko 60D
Agregat Lumikko 60DLumikko 60D jest agregatem przeznaczonym do dużej dystrybucji i pojazdów o dużych gabarytach. Zaprojektowany został z myślą o trudnych warunkach klimatycznych. Lumikko 60D jest przeznaczony dla samochodów ciężarowych z wysoką kabiną i jest odpowiedni dla większości pojazdów. Lumikko 60D napędzany jest za pomocą 3-cylindrowego, cichobieżnego silnika diesel'a przy zastosowaniu ekologicznego czynnika chłodniczego R-404A.

» więcej

Lumikko 80D
Agregat Lumikko 80DLumikko 80D jest agregatem przeznaczonym do dużej dystrybucji i pojazdów o dużych gabarytach. Zaprojektowany został z myślą o trudnych warunkach klimatycznych. Lumikko 80D jest przeznaczony dla samochodów ciężarowych z wysoką kabiną i jest odpowiedni dla większości pojazdów. Lumikko 80D napędzany jest za pomocą 3-cylindrowego, cichobieżnego silnika diesel'a przy zastosowaniu ekologicznego czynnika chłodniczego R-404A.

» więcej

Strona główna | O firmie | Produkty | Fotki | Download | Serwisy